אלכוהול במיניאטורה

תיאסר מכירת בקבוקי משקאות זעירים לצריכה לא מקוונת כחלק מרפורמה גורפת בחוק המשקאות החל מה-1 ביולי. בקבוקים קטנים ימשיכו להיות מותרים במגרשי גולף, מלונות ומקומות אחרים בהם ניתן לצרוך אותם באופן מקומי.

כמו חייל תמימים שסוחף מלחמה ארוכה

המדינה חייבה את כל הברים והמסעדות לייצר מיני מיני לפני 2006, אבל הערעור אומץ עד מהרה על ידי עסקים, במיוחד תעשיית התעופה, שגילו שאפשר למכור את המיני. עבור נוסעים עם שפיכה מינימלית, כל בקבוק מכיל כמות מבוקרת של משקאות חריפים, בדרך כלל 1.5 עד 2 אונקיות. גם לאחר שהגבאי גילה את המיני והמחירים שלהם עלו, כולם אהבו את בקבוקי בית הבובות המקסימים – הם המקבילה השנונה של

חלק מהמוצרים הפופולריים ביותר שלנו כוללים בקבוקי וויסקי מיניאטוריים וג'ינס ורוד מיניאטורי שהולך טוב עם מסיבת רווקות. הם אומרים שהטוב ביותר נמכר באריזות קטנות, ומיניאטורות של משקאות אינן יוצאות דופן!

בין אם אתם בוחרים במשהו שבני המשפחה יכולים להשתמש בו או כזה שהוא אידיאלי למילוי גרב

יש לנו מגוון משקאות אלכוהוליים מיניאטוריים שיתאימו לכל טעם וארנק. עבור טבעונים או צמחונים אנו מספקים גם את רוב הצרכים התזונתיים. אנו מציעים בקבוקי 5 מ"ל ומיני-ברים קטנים עם אלכוהול מיניאטורי כולל משקאות חריפים, הכל במחיר תחרותי.

יצרנו קשר עם ועדת המשקאות האלכוהוליים של ניו המפשייר וסיפקנו לנו את 100 בקבוקי המשקאות המיניאטוריים הנמכרים ביותר של 50 מ"ל מכל 80 המשקאות האלכוהוליים והיינות בבעלות הממשלה

מהם בחרנו שמונה דרגות שונות של וודקה ללא טעם כדי להרכיב את הדירוג הזה, מהכי מתאים לפחות.

הם משמשים כוודקה מיניאטורית, רום מיניאטורי, בקבוקי ג'ין או כל משקה חריף אחר שבוקבק במיניאטורות הם אומרים, כמו גם דברים טובים נמכרים באריזות קטנות וכשזה מגיע לבחירת האלכוהול הם המיניאטורות הטובות ביותר בקבוקים.

למעשה

אף ארון בר לא צריך להיות שלם ללא משקאות מיניאטוריים, מה שמאפשר לך לטעום סגנונות קוקטייל ושתייה שונים מבלי להשקיע בבקבוק גדול. ככל שקוקטיילים הופכים להרפתקנים יותר ויותר, רכישת מיניאטורות אלכוהול באינטרנט מציעה לך דרך נטולת סיכונים להציג את כישורי הערבוב שלך ולנסות משקה חדש.

בקבוקי אלכוהול קטנים אלה, המכונה בדרך כלל מיני-בקבוקים, ימשיכו להיות זמינים במיני בר של המלון, במגרשי גולף ובמטוסים; רוב המותגים בקבוקים רק את ההצעות היומיות שלהם המיועדות לדלפקי חנויות ושדות תעופה.

תושבי מסצ'וסטס יכולים כיום להחליף בקבוקי סודה ובקבוקים משומשים במרכזי ההפקדה בכמויות שונות

בניגוד למיכלי משקה אחרים כמו מים בבקבוקים או בירה, התוסף אינו מוחזר ישירות לצרכן כפיקדון לכל בקבוק. ASHLAND – נציג המדינה ג'ק פטריק לואיס רוצה להוסיף פיקדון של 5 סנט לכל בקבוקי האלכוהול המיניאטוריים הנמכרים בחבר העמים של מסצ'וסטס.

טוב שסט המתנה כולל 4 בקבוקי ג'ק דניאלס ו. Grand Marnier הוא עוד אחד מאותם מיני בקבוקים שמקבלים נקודות בונוס על אריזה ידועה. Ruisheng 50ml Mini בקבוקי אלכוהול הם המוצרים הנפוצים ביותר הנמכרים במדינות אירופה.

מיניאטורה

היא בקבוק קטן של אלכוהול, משקאות חריפים או משקה אלכוהולי אחר. המיניאטורות זמינות כמתנות, דוגמיות או למטרות קידום מכירות – כל אחת מחמש התוויות כלולה בקופסת המתנה הזו באריזות ארבע. עוד מוצר משנות ה-30 של מרילנד – תערובת של שיפון ואלכוהול עם גרגר נייטרלי – המיניאטורה הזו ארוזה בבקבוק בצורת צנצנת, אחד הבודדים שיטרית פגשה אי פעם.

עם זאת, אהבתו למיניאטורות אינה משתרעת על תכולת הבקבוקים – למעשה, שיטרית מיעט לשתות: כיום הוא נוטל בעיקר חלק באיסוף ובמסחר שלו במפגש אספני הבקבוקים המיניאטוריים השנתי של ה-Midwest Miniature Bottle בסנט. לואי או במיני-סייט שלו.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מה עושים כשיש נחש בבית

מפגש עם נחש בבית שלך יכול להיות חוויה מפחידה והידיעה מה לעשות במצבים כאלה היא הכרחית לבטיחות הדיירים וגם של הנחש. פוסט זה בבלוג מספק

האבולוציה של מערכות CRM

פוסט זה בבלוג בוחן את האבולוציה של מערכת לידים ולקוחות CRM. מהימים הראשונים של שמירת תיעוד ידנית ועד לכלים המתוחכמים המופעלים על ידי בינה מלאכותית