אתר אינטרנט לרופא

אתר אינטרנט לרופא

בחלק זה, נחקור את היתרונות של הקמת אתר אינטרנט לרופאים. אתרי אינטרנט הם כלי שיווקי חיוני לכל עסק וניתן להשתמש בהם כדי לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש.

אתר אינטרנט הוא ייצוג דיגיטלי של הפרקטיקה שלך והוא נותן למטופלים פוטנציאליים הזדמנות ללמוד יותר עליך ועל השירותים שלך. זה גם מספק הזדמנות להציג את כל הדרכים השונות שבהן אתה מטפל בחולים, כמו עדויות וידאו או עדויות של מטופלים.

אתר רופא מספק גם דרך למטופלים לקבוע פגישות או לבקש מרשמים באינטרנט. לדוגמה, אם מישהו מרגיש חולה לאחרונה, הוא יכול להקליד את הסימפטומים שלו ולגלות מה עלול להיות לא בסדר איתו על ידי עיון ברשימת האבחנות האפשריות באתר שלך. זה יחסוך להם זמן מכיוון שהם לא יצטרכו להתקשר למשרד הרופא שלהם או להיכנס למשרד רק כדי לקבל את המידע הזה.

לבסוף, עם אתר אינטרנט, אתה יכול לפרסם

מה שאתה צריך לדעת לפני עיצוב אתר לרופא

אתר רופא הוא כלי מיתוג אישי שאמור להיות מיועד לספר את סיפורו של הרופא. זה צריך להיות מקום שבו מטופלים יכולים למצוא מידע על הרופא ושירותיו. עיצוב האתר צריך להיות פשוט וקל לניווט, עם קריאה ברורה לפעולה כדי להקל על המבקרים ליצור קשר עם הרופא או לקבוע תור.

התוכן באתר של רופא צריך לספר את הסיפור של מי הם, מה הם עושים ומדוע אנשים צריכים לבחור בהם כספק שירותי הבריאות שלהם. חשוב שלא יהיו שגיאות דקדוק או שגיאות הקלדה בעמודים כלשהם מכיוון שהדבר עלול להוביל לבלבול בקרב הקוראים. לרופאים צריכים להיות גם המלצות ממטופלים באתר שלהם כדי שמטופלים פוטנציאליים יוכלו לקבל מושג על מה אנשים אחרים חושבים עליהם לפני שהם מחליטים אם הם רוצים ללכת לראות אותם או לא.

רופאים הם חלק חשוב מאוד בחברה שלנו וחשוב לוודא שהאתר שלהם מקצועי ומועיל ככל האפשר.

אתר אינטרנט טוב לרופא אמור להיות מסוגל לענות על כל השאלות שיכולות להיות למטופל – מההבדל בין מחלות ועד איזה סוג של תסמינים הוא עלול לחוות.

כמו כן, היא אמורה להיות מסוגלת לספק תשובות לגבי שעות הפעילות של הרופא, מיקומו וכיצד ליצור עימו קשר. אתר אינטרנט טוב לרופא צריך להכיל גם מידע על השירותים שלו, כגון ניתוחים או פרוצדורות. זה צריך לכלול גם מידע על הצוות שלהם וכל מידע מועיל אחר.

אתר מס' 1: WebMD

WebMD הוא אתר המספק מידע על מגוון נושאים הקשורים לבריאות. הוא מציע גם שירותים כגון רופאים מקוונים, בודק סימפטומים ומחשבונים רפואיים.

אתר זה הפך לאתר הרצוי עבור כל מי שמבקש ללמוד עוד על הסימפטומים שלו או לאבחן את עצמו עם מחלה ספציפית.

זהו גם משאב מצוין לרופאים שצריכים למצוא במהירות מידע על מצב או מחלה מסוימים.

האתר, WebMD, הוא אתר רפואי המספק מידע בריאותי בצורה של כתבות חדשותיות. זהו אחד מהאתרים הרפואיים הגדולים והפופולריים בעולם. האתר קיים למעלה משני עשורים ועולה לכותרות על הדיוק שלו באבחון חולים.

זהו גם אחד מחמשת האתרים המובילים בהם משתמשים אנשי מקצוע בתחום הבריאות.

WebMD נוסדה על ידי שני רופאים, דיוויד רוטמן ומייקל ג'ורדון בשנת 1995. הם רצו ליצור ספרייה רפואית מקוונת שתהיה נגישה לכל מי שצריך.

WebMD התחילה כחברה קטנה עם שלושה עובדים בלבד, אך כעת יש לה יותר מ-600 עובדים ומשרדים בכל רחבי העולם.

מטה החברה ממוקם באטלנטה, ג'ורג'יה אך יש להם משרדים בכל רחבי העולם כולל הודו, אוסטרליה, סין, קנדה ואירלנד בין היתר.

WebMD מספקת מידע על מחלות ומצבים כמו סוכרת, HIV/איידס או סרטן ועוד רבים אחרים. הֵם

אתר מס' 2: Mayo Clinic

במשך יותר מ-100 שנים, Mayo Clinic היא מובילה עולמית בטיפול רפואי. המרפאה נוסדה על ידי ד"ר WW Mayo ושלושת בניו ברוצ'סטר, מינסוטה, בשנת 1892. כיום היא ארגון רפואי בינלאומי ללא מטרות רווח וקבוצת מחקר עם מקומות ברחבי העולם. המרפאה דורגה כאחד המקומות הטובים ביותר לעבוד במשך 8 שנים רצופות על ידי מגזין FORTUNE והיא בין בתי החולים המובילים בעולם על פי הדירוג השנתי של US News & World Report "בתי החולים הטובים ביותר של אמריקה" לשנים 2018-2019

Mayo Clinic מספקת טיפול רפואי מקיף באמצעות הרופאים, המומחים ותת-המומחים שלה, שנמצאים בצוות באחד מהקמפוסים או המרפאות של Mayo Clinic באריזונה, פלורידה ומינסוטה; דרך Mayo Clinic Health System; או דרך Mayo Clinic Care Network – רשת ארצית של ספקי שירותי בריאות אזוריים הכוללת יותר מ-1,400 רופאים משתתפים ב-29 מדינות.

מאמר תוכן: Fly Guy

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מה עושים כשיש נחש בבית

מפגש עם נחש בבית שלך יכול להיות חוויה מפחידה והידיעה מה לעשות במצבים כאלה היא הכרחית לבטיחות הדיירים וגם של הנחש. פוסט זה בבלוג מספק

האבולוציה של מערכות CRM

פוסט זה בבלוג בוחן את האבולוציה של מערכת לידים ולקוחות CRM. מהימים הראשונים של שמירת תיעוד ידנית ועד לכלים המתוחכמים המופעלים על ידי בינה מלאכותית