בניה ותחזוקת אתרי וורדפרס

המדריך המלא לתחזוקת אתרי וורדפרס וטיפים לאבטחה

וורדפרס היא אחד מבוני האתרים הפופולריים ביותר. זוהי פלטפורמת קוד פתוח וחינמית שפותחה ומתוחזקת על ידי קהילה של מפתחים. ל-WordPress יש ספרייה ענקית של תוספים ונושאים המאפשרים לך להתאים אישית את האתר שלך לפי הצרכים שלך.

וורדפרס היא גם מאובטחת מאוד, אבל היא דורשת תחזוקה שוטפת כדי לשמור על כך. עליך לעדכן את כל התוספים והערכות נושא בגרסאות חדשות ברגע שהם יוצאים לאור. עליך גם להתקין תוסף אבטחה כמו Wordfence כדי לנטר את האתר שלך עבור כל פעילות זדונית ולהגן עליו מפני האקרים.

עם וורדפרס, אתה יכול ליצור אתר או בלוג משלך. זוהי הזדמנות מצוינת לעסקים קטנים, יזמים ואנשי מקצוע לבנות את המותג האישי שלהם ולחלוק את המומחיות שלהם עם העולם. עם זאת, חשוב לטפל באתר הוורדפרס שלך ולוודא שהוא מאובטח.

במאמר זה נספק לכם את כל הטיפים והטריקים שאתם צריכים לדעת בכל הנוגע לתחזוקה ואבטחה של וורדפרס.

הקדמה: מדוע תחזוקת האתר חשובה?

תחזוקת האתר חשובה מכיוון שהיא מבטיחה שהאתר פועל בצורה חלקה ושהוא בטוח מפני האקרים.

תחזוקת האתר כוללת:

– עדכון האתר בתכונות חדשות

-תיקון באגים ושגיאות באתר -בדיקת תוכנות זדוניות או וירוסים

תחזוקת האתר חשובה מכמה סיבות. זה יכול לעזור לוודא שהאתר שלך מעודכן ושלא פורצים אותך. מאמר זה יסקור את היסודות של תחזוקת אתרים.

תחזוקת האתר חשובה מסיבות רבות, אבל היא יכולה לעזור לוודא שהאתר שלך מעודכן ושלא פורצים אותך. מאמר זה יסקור את היסודות של תחזוקת אתרים.

תחזוקת אתר: למה זה חשוב?
למידע נוסף אודות בניה ותחזוקת אתרי וורדפרס מומלץ לבדוק כאן: theglobalcompany.co.il

תחזוקת אתרים, שדרוגים ועדכונים שוטפים הם כל היבטים של תחזוקת אתרים שיכולים לגזול זמן ולעלות אם הם לא נעשים על בסיס קבוע. עדכוני אתרים גם עוזרים להבטיח שהאתר שלך מכיל את תיקוני האבטחה העדכניים ביותר ושאין בו תוכנות זדוניות או וירוסים. דברים אלה יכולים לקרות כאשר אתה לא מעדכן את האתר שלך באופן קבוע

השאלות החשובות ביותר שכדאי לשאול לפני שכירת חברת תחזוקה וורדפרס

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן אינטרנט (CMS) אשר מפעילה למעלה מ-28% מכל אתרי האינטרנט באינטרנט. וורדפרס היא פלטפורמה מצוינת ליצירת אתר, אך היא עשויה להיות קשה לתחזוקה.

השאלות החשובות ביותר שיש לשאול לפני שכירת חברת תחזוקה וורדפרס הן:

– מהן הכישורים הטכניים של הצוות?

– כמה ניסיון יש להם עם וורדפרס?

– מה המחירים שלהם?

– האם הם מציעים ערבויות או אחריות?

– האם יש חוזה כדי להגן עליך?

אילו סוגי שדרוג אתרים אני יכול לקבל משירות שדרוג וורדפרס?

שירות שדרוג וורדפרס יכול לעזור לך במספר שדרוגי אתרים.

כמה מהשדרוגים הנפוצים ביותר שתוכלו לקבל משירות שדרוג וורדפרס הם:

– שדרוג לגרסה החדשה ביותר של וורדפרס

– פתרון תקלות ותיקון שגיאות באתר

– אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש

– הוספת תוספים חדשים

שירותי השדרוג של וורדפרס מספקים לבעלי אתרים עדכונים ושדרוגים לאתרי הוורדפרס שלהם. שדרוגים אלה יכולים להיות בצורה של תכונות חדשות, אבטחה משופרת או תיקוני באגים.

ישנם שני סוגים של עדכוני וורדפרס – אוטומטי וידני. עדכונים אוטומטיים נעשים על ידי בעל האתר ללא כל צורך בהתערבות. עדכונים ידניים מחייבים את בעל האתר להתחבר ולעדכן את האתר שלו באופן ידני.

איך להתמודד עם עדכונים לבד בלי עזרה של איש מקצוע?

וורדפרס היא מערכת חינמית בקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המשמשת ליצירת אתרים ובלוגים. ניתן להתקין אותו בחשבון אירוח אתרים משלך או בשרת שאתה שוכר מספק אירוח.

עדכוני וורדפרס יוצאים מדי פעם כדי לתקן באגים, לשפר את האבטחה ולהוסיף תכונות חדשות. כדי לעדכן את אתר הוורדפרס שלך בגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס, תצטרך לעדכן אותה באופן ידני.

ישנן דרכים רבות לעדכן את אתר הוורדפרס שלך באופן ידני, אך הדרך הטובה ביותר היא באמצעות תוכנית FTP כמו FileZilla או Cyberduck. בתוכניות אלה, אתה רק צריך לחבר את שם הדומיין של האתר שלך בשורת הכתובת ולאחר מכן ללחוץ על לשונית "אתר" בפינה השמאלית העליונה של המסך

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אינסטגרם לא מתחבר

בתפנית מזעזעת של אירועים, אינסטגרם, פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית בעולם, לא מצליחה להתחבר למשתמשים ברחבי העולם. ההפסקה הבלתי צפויה הזו מעוררת סערה בקרב מיליוני המשתמשים