דיאטה מיטל כדורי נטורופתית

אפשרויות טיפול רופאים נטורופתיים מפתחים תוכניות בריאות המבוססות על צרכים אישיים ומצבים בריאותיים. טיפולים נטורופתיים כוללים דיאטה ותזונה קלינית, שינוי התנהגות, הידרותרפיה, הומאופתיה, רפואה בוטנית, רפואה פיזיקלית, תרופות וניתוחים קלים. שימוש טיפולים נטורופתיים אינם בדרך כלל המקור העיקרי לטיפול רפואי עבור אנשים. לעתים קרובות אנשים מחפשים תרופות נטורופתיות כאשר טיפולים מסורתיים או טיפולים משלימים אחרים אינם יעילים.

ישנן עדויות אנקדוטיות לכך שתרופות טבעיות כמו דיקור יכולות לרפא מחלות כרוניות

אבל שוב, זה לא נתמך בראיות מדעיות. לדברי בריט מארי הרמס, רופאה נטורופתית מורשה לשעבר, "מובטח שכמעט כל מוצר שנמכר על ידי נטורופתים חסר ראיות מדעיות מוצקות התומכות בכל טענה בריאותית [57], למרות שחלק מהנטורופתים טוענים שהם עוסקים ברפואה מבוססת ראיות", הבעיה היא כל הנטורופתים בתכנית נטורופתית מוסמכת נדרשים ללמוד ביסודיות הומאופתיה, רפואת צמחים, טיפול באנרגיה, כירופרקטיקה, הידרותרפיה ושיטות פסאודו-מדעיות אחרות. במקרים מסוימים, באישור, רופא נטורופתי יכול להמליץ על תרופות מרשם, לבצע ניתוח קל ולהתחסן. במקומות אחרים, השמות "נטורופת", "רופא נטורופתי" ו"רופא נטורופתי" בדרך כלל אינם מוגנים או אסורים.

רופאים נטורופתיים טוענים כיום שהם רופאים ראשוניים עם ניסיון ברפואה "מסורתית" ו"טבעית"

רפואה נטורופתית או נטורופתית היא סוג של רפואה אלטרנטיבית המשתמשת במספר פרקטיקות פסאודו-מדעיות המתויגות כ"טבעיות", "לא פולשניות" או מקדמות "ריפוי עצמי". רפואה נטורופתית (מונח שנטבע בשנת 1892, ראה "עקרונות נטורופתיים ורצף טיפולים" בתחתית עמוד השאלות הנפוצות שלנו) קדם לרפואה הפונקציונלית (מושג שנוצר בשנת 1990) בעשרות שנים, והוא אמיתי.

אנו בולטים בעובדה שרווחה וריפוי טבעי תמיד עמדו במרכז השירותים שלנו וההכשרה הראשונית של בית הספר לרפואה נטורופתית

אנחנו מבוקשים ומגיעים לתוצאות כי אנחנו מוכשרים ובעלי ניסיון רב שנים ברפואה טבעית. עזרנו לרבים מהמטופלים שלנו להפחית או להפסיק לחלוטין את התרופות שלהם באמצעות טיפולים טבעיים יעילים.

עם הרקע של מיטל כדורי נטורופתית וכמאמנת רפואית מוסמכת

אני מאמינה שהדרך הטובה ביותר לשפר את חייהם של אנשים היא דרך המעיים שלהם, וכל מוצרי החברה עושים זאת רק. מיטל אטיאס תמיד האמינה שיש קשר הדוק בין בריאות לתזונה. מאז שמיטל הייתה צעירה מאוד, תמיד אהבתי לראות את אמא שלי מבשלת במטבח וזה נתן לי השראה ללמוד יותר על אוכל שהוא רפואה טבעית.

לאמא שלי תמיד הייתה תרופה טבעית לעזור לנו כשהיינו בצרות, והיא רק לעתים רחוקות מאוד פנתה לסמים. אחת המטופלות שלה ניסתה נטורופתים אחרים אבל חשה שהם האשימו אותה כשהטיפול שלהם נכשל.

הם קיבלו התערבויות פסיכותרפויטיות סטנדרטיות

כולל טכניקות נשימה עמוקה או טיפולים נטורופתיים, כולל ייעוץ תזונתי, טכניקות נשימה עמוקה, מולטי ויטמינים וצמחי מרפא בשם אשווגנדה. חלק מהמטופלים מקבלים עזרה רק מרופא המשפחה שלהם, בעוד שאחרים מקבלים עזרה מרופא המשפחה ומנטורופתים המספקים עצות בריאות ותזונתיות או תוספי תזונה.

לאחר האבחנה

רופא נטורופתי יקבע דרכים למנוע ולטפל בבעיות בריאות על ידי עבודה עם מערכות הריפוי הטבעיות של הגוף. רופא נטורופתי עשוי להשתמש בהערכות גופניות, בדיקות מעבדה, הדמיה רפואית ובדיקות היסטוריה רפואית כדי לאבחן בעיה בריאותית. הרפואה הנטורופתית מתמקדת בחינוך ומניעה, כך שהרופא שלך יכול לתת לך עצות לגבי תזונה, פעילות גופנית או ניהול מתחים.

נטורופתים רבים מציעים תוספי תזונה, תרופות צמחיות וחליטות ויטמינים לטיפול. נטורופתים טוענים שחשיפה לחומרים טבעיים מסייעת בשיקום היכולת המולדת של הגוף לרפא את עצמו ללא ההשפעות השליליות של הרפואה המסורתית.
למידע מורחב על דיאטה מיטל כדורי ודיאטה מיטל כדורי נטורופתית יש לגלוש לאתר mkdiet.co.il

הרמס בילה שלוש שנים בתרגול נטורופתיה

צורה מרחיקת לכת של רפואה אלטרנטיבית המתמקדת בתרופות "טבעיות", כולל תרופות צמחיות, דיקור סיני והפרקטיקה הידועה לשמצה של הומיאופתיה. NDs מאומנים בבית ספר מוסמך ל-MD נטורופתי בן ארבע שנים. שנתיים האחרונות של הכשרת רפואה נטורופתית התמקדה במדע קליני ובפרקטיקה.

רוב התוכניות מוצעות על ידי בתי ספר מוסמכים לרפואה נטורופתית ומרפאות קשורות

אם כי אפשרויות אחרות צצות. נטורופתים הקשורים לבתי ספר מוסמכים ב-CNME לדלדל לממשלות מדינתיות, פרובינציאליות ופדרליות לקבל רישיונות רפואיים ולהשתתף בתוכניות בריאות חברתיות. רישיון בכל התחומים יגן על המטופלים בכך שיבטיח שהספקים שהם יבחרו עברו הכשרה לתרגול בטוח של רפואה נטורופתית 7.

אם אינך רוצה הומאופתיה מכל סיבה שהיא

עדיין נטפל בך בטיפול טבעי. תרופות, אבל אנחנו לא ממליצים עליהן (אל תפספסו את היתרונות!). רפואה נטורופתית יכולה להיות גם אלטרנטיבה זולה יותר לרפואה המסורתית. רופאים נטורופתיים ממליצים לפעמים על דיאטה נטולת גלוטן כאשר אין בה צורך.

תזונה נכונה

היא הבסיס לתרגול הנטורופתי, והמזון משמש הן לקידום הבריאות והן למניעת מחלות. בדרך כלל אנו ממליצים למטופלים שלנו לאכול מגוון רחב של מזונות מלאים (מזון מעובד מינימלי בצורתם הטבעית), אך אנו נתאים את ההמלצות שלנו עבורכם, תוך התחשבות בכל הצרכים האישיים והתזונתיים שלכם. החברה משתמשת אך ורק במוצרים ידידותיים לסביבה וטבעיים לחלוטין ללא כימיקלים, חומרים משמרים וחומרי הדברה. המטרה הסופית של הרפואה הנטורופתית היא לייעל את הרווחה על ידי קידום תזונה ואורח חיים בריא, אך NDs עשויים לרשום תוספי תזונה כאשר מתגלים חסרים מסוימים או בתנאים מסוימים28.

אם אתה רעיל

נוכל לפתח עבורך תוכנית גמילה בטוחה ויעילה, לרבות טיפול קלציה דרך הפה עבור רעילות מוכחת של מתכות כבדות. אפשר לתרגל טכניקות CBT בבית כשצריך אותן, והן כל כך יעילות (במקרה שלי, כל כך יעילות שאני נקייה לחלוטין מבעיות בריאות).

 

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

להתקין טלוויזיה בחדר השינה

טלוויזיות הן מרכיב עיקרי בסלון, אבל יותר ויותר אנשים מציבים מסכים במקום שמעולם לא חשבו לשים אותם לפני כן התקן טלוויזיה בחדר השינה: טלוויזיות הן

מיהו היבואן של מוצרי קמגרה בישראל?

קמגרה ישראל מייבאים באופן רשמי את קמגרה, תחליף ויאגרה להקלה על אימפוטנציה ושיפור התפקוד המיני. בדומה לוויאגרה, קמגרה מבוססת על סילדנאפיל, חומר פעיל שמגביר את

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?   מחשבים ניידים הם מכשירים יומיומיים שבהם אנו משתמשים כדי לגשת לאינטרנט, לאחסן את הקבצים שלנו ופשוט לנהל שיחה