הגינה שלכם, עיצוב מחלום למציאות

עיצוב הגינה שלכם

התחלנו ממחשבה מעמיקה על חלום הגינה שלכם, המשכנו עם בחירת סגנון העיצוב המתאים לכם והוספת האביזרים המתאימים וסיימנו כשהחלום של גינה מותאמת אישית התממש לנגד עיניכם.

במהלך תהליך תכנון ועיצוב גינת החלומות שלכם, כבר הגענו יחד למספר הישגים מרשימים:

  • הפכתם את הגינה הפרטית שלכם למקור כוח ואנרגיה לכל מטלות היומיום
  • הקמתם פיסת גן עדן שמעניקה לכם אווירה כפרית בתוך הבית, יום- יום
  • יצרתם גינה ייחודית שיש לה פוטנציאל שגשוג ופריחה לשנים רבות
  • והחשוב מכל– הגשמתם חלום עליו תוכלו להתענג בכל יציאה אל מחוץ לביתכם!

הישגים מרשימים בהחלט. ובכל זאת, אתם עדיין בתחילת הדרך כיוון שגינתכם זקוקה לתשומת לב ולידע מקצועי בתחום הגינון על מנת לשגשג ולפרוח.

מה אתם באמת צריכים?

בשלב זה הינכם זקוקים לגנן מקצועי בכדי שגינת חלומותיכם תהפוך להיות הגינה המטופחת והמלבלבת שתמיד רציתם, ובכדי לשמר את ההישגים שהשגתם עד כה. כיצד בוחרים את הגנן הנכון עבורכם? הרשו לי לעשות לכם קצת סדר בדברים.

השקעה חד פעמית –הנאה לאורך שנים

הגנן אותו תבחרו לרוב ילווה אתכם במשך שנים רבות, [בהנחה שאתם שבעי רצון ממנו], ולרוב גם מדובר בהוצאה כספית מתמשכת. הנטייה לבחור בגנן הזול ביותר היא אחת הטעויות המקובלות והנפוצות ביותר בתחום. מאחורי בחירה בגנן "הכי זול" מסתתרים לעיתים גננים אשר כל קשר בינם לבין המקצוע, מקרי בהחלט. הם אינם ניחנים בידע הנדרש או ברצון לעבוד אצלכם לאורך תקופה. הם פשוט מגיעים, "לגזור קופון" לתקופה ולהמשיך הלאה אל הלקוח התמים הבא. הצעת מחיר בסטנדרטים מקובלים היא אחד הפרמטרים החשובים המעידים על מקצועיותו של הגנן- הבחירה בזול, יכולה לעיתים לעלות ביוקר ולגרום לגינתכם נזק בלתי הפיך.

ביצוע והקמת גינה דורשים השקעה חד פעמית ראשונית גבוהה יותר מאשר האחזקה השוטפת. עיצוב הגינה, בחירת הצמחים המתאימים לכם, רכישתם, שתילתם, כל אלו שייכים לעלויות ההקמה של הגינה ויש לקחת אותם בחשבון בעת תכנון התקציב לגינה. תכנון תקציב אחראי ומקיף, הלוקח בחשבון את כל העלויות, תורם להצלחת הגינה.

לא ניתן לנטוש את נושא התחזוקה בגינה, כשם שלא ניטוש מראה חדר מסוים בבית. מראה הגינה, משפיע על מראה הבית. גינה מטופחת היא השקעה לטווח ארוך שעם השנים רק מחזירה ומתגמלת, היא משגשגת ואיתה משגשג גם הדימוי של מקום המגורים שלכם. טיול קצר בכל רחוב עם בתים פרטיים מסגיר מיד מי מטפח את גינתו ומי מזניח, גינה מטופחת מעידה לרוב על בית ומשפחה מטופחת, זה בדיוק הדימוי שהגינה שלכם משדרת למי שמתבונן בבית שלכם, וזה בדיוק מה שתרצו להשיג.

עיצוב גינות ותכנון נוף מקצועי – סוד הצלחת הגינה

כל גנן שתבחרו חייב להיות בעל הכשרה בסיסית בגננות ושתלנות. בחנו את הגינות שגננכם מתחזק בסביבתכם הקרובה וקבלו המלצות מבעלי הגינות. גנן צריך להבין את המסגרת הכוללת של הגינה העומדת לפניו ולהיות מחובר לאמירה שאותה מבקש בעל הבית לשדר באמצעות גינתו. נסו למצוא גנן המחובר למקצוע, בדיוק כמו רופא טוב. גנן לא מקצועי עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך לצמחיה שלכם, רק על מנת "לסיים את העבודה" כמה שיותר מהר ולעבור לגינה הבאה.

טיפוח העץ הוא עניין ממושך הדורש מאמץ ולרוב נדרשים חודשים על מנת לראות תוצאות. עצים בריאים בגינה לא יותקפו במזיקים, לעצים צעירים דרושות שנים להגיע לממדים של עצים בוגרים.

קיימים עוד מגוון אלמנטים אותם יש לקחת בחשבון בעת טיפוח הגינה, כגון: בחירת צמחים המתאימים לסוג הקרקע, מיקום אלמנטים במרחב, תכנון מערכת ההשקיה ועוד. המטרה הסופית שלי והמוטו המלווה אותי לאורך השנים היא להפוך אתכם למאושרים בגינה המלבלבת והפורחת שלכם.

גינה משגשגת ומטופחת תושג בדווקא ע"י גנן מקצועי, איכותי ובמחשבה תחילה.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

להתקין טלוויזיה בחדר השינה

טלוויזיות הן מרכיב עיקרי בסלון, אבל יותר ויותר אנשים מציבים מסכים במקום שמעולם לא חשבו לשים אותם לפני כן התקן טלוויזיה בחדר השינה: טלוויזיות הן

מיהו היבואן של מוצרי קמגרה בישראל?

קמגרה ישראל מייבאים באופן רשמי את קמגרה, תחליף ויאגרה להקלה על אימפוטנציה ושיפור התפקוד המיני. בדומה לוויאגרה, קמגרה מבוססת על סילדנאפיל, חומר פעיל שמגביר את

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?   מחשבים ניידים הם מכשירים יומיומיים שבהם אנו משתמשים כדי לגשת לאינטרנט, לאחסן את הקבצים שלנו ופשוט לנהל שיחה