מנעולן מקצועי ומורשה

על מנת לקבל רישיון מנעולן, יש לבצע תכנית הכשרה שניתן ללמוד בכל אוניברסיטה מקומית. כמה תכניות הכשרה למנעולנות יכולות להסתיים תוך שלושה חודשים בלבד, ובמדינה שלך, אתה יכול לעבוד כמנעולן תוך זמן קצר.

כל המנעולנים נדרשים לעבור הכשרה לתפקיד זה

אך דרישות ההכשרה משתנות בהתאם למדינה. הדרישות משתנות ממדינה למדינה, אך מנעולנים ברוב המדינות חייבים לקבל רישיון מדינה כדי לעבוד כמנעולן. מדינות מסוימות דורשות מנעולנים להיות בעלי רישיון תקף לפני תחילת עבודה מקצועית.

למדינות אחרות אין דרישות רישוי

אך ישנן הנחיות כלליות לאנשים העובדים כמנעולנים. מדינות מסוימות או מחוזות מסוימים דורשים מנעולנים להיות בעלי רישיון לפעול. במדינות מסוימות, ייתכן שתזדקק לרישיון מתרגל, שבדרך כלל מחייב אותך לעבור בדיקת רקע ומבחן. חלק מהמדינות דורשות רק מנעולנים לעבור בדיקת רישום פלילי, אך אחרות דורשות מנעולנים להשלים קורס הכשרה מאושר ולעבור בחינת רישוי.

תחומים רבים דורשים מנעולנים להשלים תוכנית הכשרה רשמית לפני שהם עובדים עבור לקוחות

הכשרה מקצועית מוצעת על ידי מגוון סוכנויות, כולל בתי ספר מקצועיים, מכללות קהילתיות ואיגודי מנעולן ממלכתיים. לחלופין, ניתן לחנך ולהכשיר עובדי מתכת לעתיד על ידי השתתפות בתוכנית חניכה. באזורים שבהם אין צורך ברישיונות או הכשרה פורמליים, אתה יכול למצוא מנעולנים מקומיים המוכנים לספק הכשרה במקום העבודה באמצעות תוכניות חניכה.

אם המדינה שלך לא מחייבת אותך לעבור קורס ולקבל רישיון

עדיין מומלץ ללמוד אצל מנעולן מוסמך או מנעולן מוסמך. לאחר שסיימת את ההכשרה שלך, קיבלת את האישורים והרישיונות הנדרשים כדי להפוך למנעולן, תצטרך למצוא עבודה. לאחר שסיימתם את הכשרת המנעולן, תצטרכו לצבור ניסיון בתחום על מנת לקבל רישיון. עם זאת, ברוב המדינות נדרשת שנה של ניסיון במנעולן קבוע כדי לקבל את הרישיון המתאים.

גם במדינות שאין להן דרישות רישוי

ייתכן שתרצה לקבל הסמכה כמנעולן כדי להשיג אמינות ולשפר את סיכויי הקידום שלך. בהתאם למצב ולרמת הניסיון, הרווחים של מנעולן יכולים להשתנות. ככל שהניסיון, הרישיונות וההסמכות גדלים, מנעולנים יכולים להרוויח משכורות גבוהות.
למידע מורחב אודות מנעולן מקצועי ומורשה ניתן לבקר באתר manulan-hashalom.co.il

מדינות רבות דורשות מנעולנים להיות בעלי רישיון לפעול, והסמכה מרצון יכולה להראות ללקוחות שמנעולן עומד בסטנדרטים גבוהים של הכשרה וניסיון. במדינות מסוימות יש ארגוני מנעולנים מקצועיים שעובדים באזור מסוים זה.

ALOA

או Associated Locksmiths of America, יכולה לעזור לאנשים להבין מהן הדרישות הספציפיות לאנשים להיות מנעולנים מוסמכים במדינה או באזור שלהם. ALOA הוא הגוף המנהל שמנהל את בחינת ההסמכה ומציע ייעודים לאלה שנמצאים בהכשרה כמנעולן רשום, מנעולן רכב מוסמך או טכנאי טכנאי בטיחות מוסמך.

על ידי מעבר בחינות אלו

מנעולנים יכולים להפוך למנעולנים רשומים, מנעולנים רשומים מוסמכים, מנעולנים מקצועיים מוסמכים ומנעולנים מאסטר מוסמכים. עם הכשרה וניסיון נוסף, מנעולנים יכולים להפוך למנעולנים מקצועיים מוסמכים ולמנעולנים מאסטרים מוסמכים. תלמידי תכנית ההכשרה למנעולן עוברים קורסים בנושאים כמו זיהוי מפתחות, הכנת מפתחות, התקנת מנעולים, איסוף מנעולים, מנעולים לבית, מנעולים מסחריים, מנעולי רכב, מנעולי גישה אלקטרוניים, מערכות אבטחה לבית ולעסק, מערכות מפתח ראשי, בטוח ומאובטח מנעולים ומנעולי אבטחה גבוהים.

התלמדויות מספקות הזדמנות לעובדים ברמת הכניסה לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים ולמלא תפקיד מעשי בעבודות אינסטלציה

תוכניות אלו מאפשרות למנעולן חדש לעבוד תחת פיקוח של איש מקצוע מנוסה. אותם מנעולנים המסכימים לשמש כמדריכים מתלמדים חייבים להיות בעלי הסמכה מקצועית או מוסמכת.

ארגוני מנעולנים מקצועיים כגון ALOA מציעים מספר רמות הסמכה

מנעולנים רשומים יכולים גם לזכות בהסמכה על ידי השלמת קורס מנעולן ALOA הבסיסי בן חמישה או שישה ימים ולאחר מכן ביצוע מבחן בסוף הקורס. מנעולנים רבים מוכשרים ומוסמכים על מנת לאפשר ללקוחות לבצע את תפקידם.

השלמת קורסים בבית ספר למנעולנות תעניק ידע בסיסי בתחום ועלולה לקצר את משך תכניות ההכשרה בעבודה

לאחר הכשרה, מנעולן שירצה לקבל תעודות שונות יצטרך לעלות עלויות נוספות. בנוסף, אתה יכול להשתמש בקורסים אלה כדי להעפיל ללימודי המשך אם תבחר לקבל הסמכת מנעולן. בדרך כלל ניתן להשלים תוכניות אלה תוך מספר חודשים ועשויות לכסות זיהוי מפתחות, איסוף מנעולים, מנעולים שילוב, כניסה מאובטחת, שכפול מפתחות, מנעולנות רכב ומערכות מפתח ראשי.

כדי להפוך למנעולן רשום מוסמך, עליך לעבור בחינה המעריכה ידע בעשר קטגוריות חובה, לרבות ציוד קידוד וקידוד, תחזוקת צילינדר מנעולים, זיהוי ריק מפתח, שכפול מפתחות, הדפסת מפתחות, איסוף מנעולים מקצועי, מנעול פונקציה, תחזוקת מנעולים מבחר מנעולים בסיסי עבור , ארונות, רהיטים ותיבות דואר. כדי לקבל הסמכה, ללא קשר לדרישות המדינה שלך, מנעולנים שאפתנים חייבים לעבור בחינות בעשר קטגוריות נדרשות ולפחות שתי קטגוריות בחירה. הצעד הראשון לבעלות על עסק מנעולן הוא השכלה מתאימה וקבלת התעודות והרישיונות הדרושים כדי לפעול במדינה בה אתה גר.

קבלת רישיון מנעולן תלויה במדינתך בארה"ב

כרגע ישנן 11 מדינות (לחץ כאן כדי לראות אילו מדינות) דורשות רישיון או רישום אינסטלציה כלשהו. המדינה שלך עשויה גם לדרוש ממך לעבוד אצל מנעולן קיים במשך כמה שנים, מכיוון שהדרישות משתנות ממדינה למדינה. דרישות לימודיות בקליפורניה, ג'ורג'יה, אורגון ומדינות רבות אחרות, מנעולנים חייבים לקבל רישיון מדינה כדי לעבוד כחוק.

ישנן מספר מערכות הסמכת מנעולנים בארצות הברית

הם מספקים מספר אישורים מקצועיים שאתה יכול לבחור מהם בהתאם למידת הכשירות שאתה רוצה. כדי לקבל הסמכה מקצועית, קיימות מספר אפשרויות הסמכת מנעולן מרצון הניתנות על ידי Associated Locksmith of America (ALOA).

על פי ה-Associated Locksmiths of America (ALOA)

אתה יכול לקבל הכשרה תוך כדי עבודה על ידי עבודה עם מנעולן מנוסה (www.aola.org). לאחר רישיון, יש לקבל הסמכה מקצועית מהמנעולן האמריקאי של אמריקה (ALOA). אם אתה רוצה להיות מוסמך ALOA, עליך לעבור מבחן מנעולן המנוהל על ידי ארגון סחר. ALOA מבצעת מבחני הסמכה והערכות של הכשירות הטכנית של אנשי מקצוע מומחים במנעולני רכב, מנעולנים כלליים, מנעולנים מומחים, בקרת כניסה אלקטרונית ותחזוקת כספות וכספות.

בתור התחלה

כדאי לנסות ליצור קשר עם ארגון מנעולן מקצועי, החל מ-Allied Locksmiths of America (ALOA), לקבלת אפשרויות הכשרה מאושרות ודרישות המדינה שלך. קורס ההכשרה למנעולן יעניק סקירה מקיפה של הענף, ויכלול נושאים הכוללים מנעולנות, גניבה, חומרה ומנעולים, היכרות עם מנעולי רכב, מערכות מעקב ואבטחה דיגיטלית, וכן סקירה כללית של חוקים ותקנות מקומיים. הדרכה מעשית זו, המועברת על ידי מנעולן מוסמך, נועדה לתת למשתתפים הבנה מעמיקה של המנעולים הפופולריים והידע והמיומנויות לזהותם ולתחזק אותם כראוי.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

להתקין טלוויזיה בחדר השינה

טלוויזיות הן מרכיב עיקרי בסלון, אבל יותר ויותר אנשים מציבים מסכים במקום שמעולם לא חשבו לשים אותם לפני כן התקן טלוויזיה בחדר השינה: טלוויזיות הן

מיהו היבואן של מוצרי קמגרה בישראל?

קמגרה ישראל מייבאים באופן רשמי את קמגרה, תחליף ויאגרה להקלה על אימפוטנציה ושיפור התפקוד המיני. בדומה לוויאגרה, קמגרה מבוססת על סילדנאפיל, חומר פעיל שמגביר את

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?

איזה תקלות נפוצות יש במחשבים ניידים?   מחשבים ניידים הם מכשירים יומיומיים שבהם אנו משתמשים כדי לגשת לאינטרנט, לאחסן את הקבצים שלנו ופשוט לנהל שיחה