עיצוב גינות

עיצוב גינות

עיצוב גינות , עוסק אמנם בעיצוב המרחב החיצוני של הבית, אבל יש לו חשיבות עליונה ממש כמו לעיצוב פנים הבית, משום שהחלל החיצוני של הבית הוא כמו חלון הראווה שיוצר את המראה של הבית, ומשדר את האווירה שתהיה בבית. היום ניתן למצוא גינות בעיצובים שונים, יש גינות בעיצוב טרופי, גינות בעיצוב ארץ-ישראלי, גינות בעיצוב מדברי, ועוד.

עיצוב גינות במרכז מתייחס בד"כ לעיצוב גינות גג או גינות הנמצאות במרפסות, משום שהחלק הארי של תושבי המרכז גרים בבניינים משותפים שאין בהם גינות פרטיות לכל דייר, יחד עם זאת עיצוב גינות במרכז יכול להתייחס גם לגינות פרטיות של בתים פרטיים הנמצאים בישובים כמו ר"ג, סביון, ראשל"צ קריית אונו, ועוד.

אחזקת גינות והסוד של גינה חסכונית במים

במדינת ישראל העוברת תהליך של מידבור ומדלדלת במים, צו השעה הוא לחסוך במים, אולם יחד עם זאת אין זה אומר שאנחנו צריכים להפסיק ליהנות מהגינות היפות והירוקות שלנו, פשוט עלינו לדאוג לתכנון של גינה חסכונית במים, שיש בה צמחים שאינם זוללי מים, ומערכת השקיה מתוחכמת שמצליחה לספק את כמות המים הדרושה לכל צמח בגינה בהתאם לצרכיו.

בנוסף לאלה עלינו לדאוג לצוות מקצועי ומנוסה של אחזקת גינות שידע לשמור על הקיים, להעניק לגינה טיפול שוטף שיבטיח את המשך שגשוגם של הצמחים, השיחים והפרחים לאורך זמן. אז אם גם אתם רוצים לשמור על המים שהם המשאב הלאומי שלנו, ויחד עם זאת אתם לא מוכנים לוותר על גינה פורחת, פשוט עליכם לדאוג לכך שהגינה שלכם תהיה גינה חסכונית במים, ולמצוא צוות גינון מקצועי המתמחה שהמושג אחזקת גינות חסכוניות במים לא זר לו.

עיצוב גינות קטנות

במרבית הבתים בישראל, אין מרחבים חיצוניים גדולים המאפשרים להם לפתח ולעצב גינות גדולות, ולכן היום אנחנו רואים יותר ויותר גינות קטנות, שיש להן עקרונות עיצוב ייחודיים. כך למשל בתהליך של עיצוב גינות קטנות לא מומלץ לשתול עץ אחד גדול וגם לא כדאי לשתול שיחים מתפשטים שיכסו את שאר הצמחים בגינה הקטנה, אלא עדיף לעצב גינה שתורכב מצמחים קטנים ובינוניים, שישתלבו כולם ביחד בגינה הקטנה, ואף אחד לא יבלוט מעל כולם.

בנוסף לכך חשוב לנצל כל סנטימטר פנוי בגינה, אם יש גדר בגינה רצוי לעטוף אותה בשיחים מטפסים, שיעשירו את הצבע הירוק בגינה, ויסתירו את הגדר. ישנם מתמחים באתגר של עיצוב גינות קטנות, ויש להם ניסיון רב בעיצוב של גינות קטנות מסוגים שונים.

דשא סינטטי במרכז

דשא סינטטי במרכז הוא כבר מזמן לא סתם טרנד חולף, הוא הפתרון המושלם לכל אותם בעלי גינות באזור המרכז, שחולמים על גינה ירוקה קטנה, שלא תדרוש אחזקה מסובכת, ולא תמשוך כל מני חרקים ומזיקים, ותהיה נעימה למגע ויפה לעין. דשא סינטטי הופך עם הזמן להיות פופולארי ונפוץ בגינות רבות במרכז.

היום יש לא מעט חברות המציעות שירות של התקנת דשא סינטטי במרכז, אולם חשוב לדעת שיש הבדלים בין בין החברות השונות בכל הקשור לאיכות הדשא הסינטטי ואיכות עבודת ההתקנה. גננים רבים מציעים לכם את הדשא הסינטטי האיכותי ביותר והעמיד ביותר לאורך זמן, ומאחורינו ניסיון רב וידע מקצועי בכל הקשור להתקנת הדשא הסינטטי.

בניית דקים

בניית דקים במרחבים חיצוניים של בתים פרטיים או של עסקים, היא תהליך עבודה לא מלכלכך ולא מסובך, שבסופו מקבל הלקוח רצפת עץ מרשימה תוך זמן עבודה קצר. בניית דקים הפכה בשנים האחרונות לשירות מבוקש ע"י בעלי גינות פרטיות זאת בשל האווירה החמה שיוצרים משטחי הדקים, והעובדה שניתן לבנות את משטחי הדקים בקלות ובמהירות ללא יצירת אבק ולכלכוך.

הדקים הם בעצם עצים שהיו מורכבים על סיפונים של ספינות, כך שמדובר בשימוש חוזר וידידותי של עצים, ולא בכריתת עצים מהטבע. הם עשויים בדכ מעץ אורן או מעץ איפאה, אבל אפשר למצוא דקים שעשויים גם מסוגי עץ אחרים. תוכלו למצוא צוות מקצועי ומנוסה שיש לו ידע רב בכל הקשור להתקנת דקים במרחבים שונים.

דק אורן


דקים, העשויים מעץ אורן מאוד פופולריים בישראל. המחיר של דק אורן אינו יקר וביחד עם זאת המראה הטבעי של העץ, עמידות לאורך זמן וקלות בשימוש עושים את דק אורן כדק העיקרי לבניית פרגולות, ריהוט ורצפות עץ לגן. דק אורן עובר תהליך חיטוי, שימון וצביעה מיוחדת לעמידות רבה של דק אורן בפני תנאי מזג האוויר. חפשו מעצב גינות מנוסה מאוד בעבודות עם דק אורן ומעניק ללקוחות את המיטב היתרונות בדק אורן.

דק איפאה


עץ איפאה מברזיל נחשב לאחד העצים האיכותיים ביותר ליצור ריהוט, פרגולות ועוד. דק איפאה חזק ומוגן בפני תנאי מזג האוויר ועמיד לאורך זמן. דק איפאה בעל מראה יוקרתי וצבע חום עדין. טיפול ותחזוקה של דק איפאה פשוטים, אבל חשוב מאוד להקפיד על תחזוקה הנכונה של הדק. מחפשים דק איפיאה איכותי לרצפת גינה או לפרגולה? תוכלו למצוא צוות מקצועי ומנוסה שיש לו ידע רב בכל הקשור להתקנת דק איפאה.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

הסיכון בהזמנת מנעולן מחיפה שלא מוסמך

פוסט זה בבלוג מדגיש את הסכנות והסיכונים הפוטנציאליים הכרוכים בהעסקת מנעולן לא מוסמך בחיפה. מסיכון בטחון הבית שלך ועד הפסדים כספיים אפשריים, ההשלכות של החלטה

מהם שירותי תרגום?

שירותי תרגום ממלאים תפקיד מכריע בפירוק מחסומי שפה והם מקלים על תקשורת חלקה בין אנשים, עסקים, חברות, ארגונים ועוד. בכתבה הבאה, בסוגים שונים של תרגומים,