צביעת בתים

להבין מה נדרש ממך. גם אם אתה שוכר איש מקצוע, ייתכן שתצטרך למלא תפקיד קטן בתהליך ההלבנה של הבית שלך. אם הבית או הנכס להשכרה זקוקים לשכבת צבע טרייה (או שתיים), עליכם להחליט מה לעשות הלאה. בהתאם להיקף הפרויקט, התזמון והאם זה יהיה צביעה פנימית או חיצונית, התשובה עשויה להיות שונה.

בעזרת מחשבה ותכנון

אתה יכול למזער את עלות צביעת החזית או פנים הבית שלך, בין אם אתה משתמש בצבע מקצועי ובין אם אתה עושה את העבודה בעצמך. אם יש לך פרוייקטים גדולים של ציור בעתיד, אני ממליץ לך בחום להסתכל על כמה מהטיפים והלקחים האלה שלמדנו, אז אני מקווה שהפרויקט שלך יתנהל בצורה חלקה.

אנשים בחנות הצבע בחנות שיפוץ בית יכולים לתת לך עצות טובות גם כן

ציירים מקצועיים יודעים גם אילו צבעים, כלים וחומרי הרכבה מתאימים למשטחים בבית הישן שלכם. בנוסף, לחברות רבות יש אנשי מקצוע בתחום הצביעה שיוכלו לעזור לכם לבחור צבעים לפרויקט שלכם כדי שהבית שלכם ישמור על אופיו המקורי.

בצביעה חמישה כוכבים

קבלני הצביעה שלנו מספקים מגוון שירותי צביעה ושיפוץ הבית כדי שהבית שלך ייראה במיטבו מבפנים ומבחוץ. צוותי הצבע המקומיים שלנו בדרגת 5 כוכבים מתמחים ביצירת תחושה של ביתך בבית באמצעות צביעה פנימית וחיצונית. הגן על הבית שלך מהכאוס של אמא טבע עם שירות צביעת החוץ שלנו.

צביעת חזית הבית שלך

היא דרך מצוינת לשמר ולקשט את חיפוי העץ של הבית שלך, אבל זה חיוני לעשות את זה נכון. אם חלקו החיצוני של הבית שלכם במצב גרוע, יש צורך לשפץ אותו לפני שניתן לצבוע אותו. אזורים פגומים פנימיים וחיצוניים יצטרכו לעבור תיקון מלא לפני הצביעה.

מומלץ לנקות את הבית שלך בלחץ גבוה כחמש עד שש שנים לאחר הצביעה הראשונית

בדרך כלל מומלץ לצבוע את הקירות החיצוניים של הבית כל 10 עד 20 שנה. תדירות הצביעה תשתנה בהתאם למיקום הבית, האקלים המקומי, סוג המשטח לצביעה וגורמים סביבתיים נוספים. חלק מבעלי הבית יצטרכו רק לעצב מחדש את המטבח, בעוד שאחרים צריכים לצבוע את הקירות החיצוניים ולצבוע את המרפסת.

ב-WOW 1 DAY PAINTING אנו מציעים מגוון רחב של שירותים משולבים ומשולבים אשר מובטחים לתת לך את התוצאות הרצויות

בין אם זה ניקיון חיצוני או ייעוץ צבע לפנים חדש, אנחנו נעזור לבית שלכם להיראות טוב. אבל ייתכן שיידרש יותר משכבת צבע חדשה כדי לגרום לבית שלך להיראות טוב.

צביעת חזית הבית שלך

היא דרך זולה יחסית להעלות את הערך הכולל של הבית שלך, שכן צבע חדש אינו יקר כמו גינון חדש או גג חדש. שכבת צבע רעננה תשנה את מראה הבית שלך באופן מיידי. מצב הצביעה הנוכחי צביעת בית חדש עם משטחים חלקים מפחיתה באופן דרסטי את עבודת ההכנה.
לעוד מידע אודות צביעת בתים נא לבדוק ב- kablanim10.co.il

הכנה חיצונית לקויה פירושה צביעה מחדש תחילה (לפעמים ממש תוך 1-2 שנים)

מה שיעלה הרבה יותר זמן וכסף מאשר ביצוע נכון מההתחלה. בין אם תחליטו לשכור צייר או להתעסק בעסק שלכם, צביעת הבית יכולה להיות תהליך ארוך. צבעי-קבלן מנוסה יידע כמה זמן ייקח להשלים פרויקט וכמה צבעים יידרש כדי לבצע את העבודה כמו שצריך. עלות צביעת הבית יכולה להשתנות בהתאם לסוג החזית שרוצים לצבוע.

לדברי סטיב סקודאק

מנכ"ל PDCA, עלויות ההלבנה תלויות ב"איזה חומר אתה מכסה, באיזה מוצר אתה משתמש ובאיזה חלק במדינה אתה גר". ציירים מקצועיים גובים כ-4,000 דולר עבור עבודה ואספקה כדי לצבוע את החלק החיצוני של בית בן שתי קומות בשטח של 2,500 רגל מרובע וכ-5,500 דולר עבור הפנים. להלן כמה הערכות לעלות צביעת חוץ ופנים של בית על ידי איש מקצוע, כולל עבודה וחומרים, על פי קבלני צביעה וקישוט של אמריקה. העלות הממוצעת של חומרים ועבודה לצביעת בית חד-קומתי נעה בין 1,000 ל-3,000 דולר, בית בן שתי קומות נע בין 3,000 ל-5,000 דולר, ובית בן שלוש קומות נע בין 4,000 ל-10,000 דולר.

הגורמים המשמשים לחישוב עלות צביעת הבית כוללים את השטח שיש לצבוע

עלויות עבודה, סוג הצבע, סוג ומצב חזית הבית, מיקום גיאוגרפי, אקלים, גיל הבית. בית, עבודת הכנה, איכות צבע. עלות צבע ואישור. עלות למטר מרובע משתנה בהתאם לאזור הגיאוגרפי, סוג הצבע בשימוש, תנאי פני השטח, מידת שינוי הצבע, מספר השכבות וגורמים רבים אחרים. זכרו, ציירים מקצועיים יכולים לקבל צבעים וציוד בהנחה. עלות צביעת ביתכם בחומרים איכותיים ובעלי מקצוע מנוסים משתלמת כאשר אתם מקבלים מראה חיצוני משופץ שיחזיק מעמד 10 עד 15 שנים.

שוב

אתה יכול להוסיף כמה כלים שאתה צריך לכלים שלך (כל עבודה מעט שונה) ולפזר את הרווח לציוד הדרוש לצביעה חיצונית או עבודה במתקנים מסחריים גדולים. מכונת פינבול / קבלן בית שעבדתי איתו עבור לקוחות שחויבו ב-35 דולר לשעה עבור צביעה ושילמו לאמנים המובילים, אולי חצי, אז יש מקום לרווח כלשהו.

אמת את האישורים של האמן שלך כאשר אתה מחפש מישהו שיצבע עבורך את הבית שלך

עליך לוודא שיש לו את כל ההיתרים והרישיונות הנדרשים על ידי המדינה שלך. בין אם אתם מתחילים עם צביעת עשה זאת בעצמך לבית או שוכרים אנשי מקצוע, כדאי לבדוק את הלוחות הפינות והתריסים שלך כדי לוודא שהם צבועים במלואם. מכיוון ששאריות נבגי עובש יכולים לחיות מתחת לצבע ולבסוף להגיע אל פני השטח, כדאי להכין משטחים גם בחדר האמבטיה ובמטבח.

לגבי השימוש בפועל במרסס

הדבר העיקרי שיש לזכור הוא לא לרסס צבע. באופן אידיאלי, אתה צריך להשתמש במברשת כדי לשלוט על כמה שיותר צבע מבלי להשאיר טפטופים או כתמים. לשם כך, דוהרטי טובל את המברשת בצבע כ-1 1/2 אינץ', ואז מקיש (אל תשפשף) כל צד של המברשת על דופן הפחית. לעבודה עדינה יותר, כגון גימורי צבע או אביזרים, תצטרך פחות מברשות לצביעה.

בעת מריחת לטקס על צבע אלקיד

או במקרה של חוסר ודאות לגבי הגימור המקורי, בריאן דוהרטי, אמן מריצ'מונד, וירג'יניה, משייף ביד עם נייר זכוכית נוזלי כדי להבטיח שהמשטח ינוקה לחלוטין כדי למנוע בעיות אי התאמה. בעיקרון אתה מנסה ליצור משטח שטוח או בעל מרקם נחמד לצייר עליו. נדרשו מספר שכבות, ליטוש, שיוף רטוב (באמצעות ספוגים שוחקים) וסבלנות כדי לקבל את הקירות הגונים מספיק.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפים לעריכת איתור נזילות מוצלח

איתור נזילות הוא היבט מכריע בשמירה על בית או עסק בטוח ויעיל. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לביצוע מוצלח של הליך איתור נזילות. הוא

שיפור מיומנויות SEO טכניות

מדריך זה מספק חקר מעמיק של SEO טכני, תוך התמקדות בשיפור מיומנויות וידע. הוא מספק טיפים וטכניקות מעשיות, מגובות על ידי תובנות בתעשייה, כדי לעזור

מה עושים כשיש נחש בבית

מפגש עם נחש בבית שלך יכול להיות חוויה מפחידה והידיעה מה לעשות במצבים כאלה היא הכרחית לבטיחות הדיירים וגם של הנחש. פוסט זה בבלוג מספק