צריכים לקבל מייל מבלי ליצור כתובת מייל חדשה? באמצעות אתר GetMail.co.il תוכלו לקבל מייל זמני בלחיצת כפתור

הקדמה: מדוע כדאי להשתמש בכתובת דוא"ל זמנית

אי אפשר להפריז בחשיבותה של כתובת אימייל. זה המפתח לכל דבר והכרח לכל אדם בעידן הדיגיטלי הזה. אבל לא תמיד ניתן ליצור כתובת דוא"ל חדשה בכל פעם שיש צורך בה, או שזה יכול להיות מסובך מדי עבור אנשים מסוימים. עבור מקרים אלו, ישנם שירותי מייל זמניים שהופכים את החיים לקלים ופשוטים יותר.

GetMail.co מציעה אפשרות ליצור כתובת מייל זמנית בלחיצת כפתור, ללא כל צורך ברישום או אימות, ונותנת לך פתרון מיידי לכל הצרכים שלך!

אנחנו חיים בעולם שבו הכל קשור. יש לנו גישה למידע בלחיצת כפתור ויכולים לבצע את עבודתנו מכל מקום. אבל דבר אחד שאין לנו שליטה עליו הוא כתובת האימייל שלנו.

הרבה אנשים מתוסכלים מכתובות האימייל שלהם, הם רוצים משהו יותר מותאם אישית אבל הם לא רוצים ליצור חשבון חדש. אבל עכשיו יש פתרון קל: GetMail.co.il!

GetMail תיתן לך כתובת אימייל זמנית, כך שתוכל לקבל את כל המיילים שלך דרך חשבון אחד ולאחר מכן למחוק אותה אם תרצה בכך. זה ממש פשוט, פשוט הירשם לשירות ובחר את שם המשתמש והסיסמה שלך לכתובת המייל הזמנית שלך!

הקדמה: מהו ספק שירותי דואר אלקטרוני וכיצד הוא פועל?

ספק Shiro היא חברה המציעה שירות של הגנה על נתוני שרת על ידי יצירת אזור מוצפן. הגישה לנתונים באזור המוגן Shiro מתבצעת באמצעות שם משתמש וסיסמה מיוחדים.

החברה, GetMail.co.il, מאפשרת למשתמשים ליצור כתובות מייל זמניות ללא צורך ביצירת כתובת מייל חדשה דרך האתר וללא כל תהליך הרשמה.

אין להכחיש את חשיבות הדוא"ל לעסקים. אימייל, כערוץ תקשורת, הוא הפופולרי ביותר בעולם. זהו גם אחד הערוצים היעילים והשימושיים ביותר.

כתובת דואר אלקטרוני יכולה להיות כל דבר, החל מהשם שלך ועד קיצור ועד מחרוזת אקראית של מספרים ואותיות. אבל מה אם אתה צריך לקבל דוא"ל מבלי ליצור כתובת דוא"ל חדשה? התשובה היא GetMail.co.il!

GetMail מספקת מיילים זמניים בחינם לשימוש עד 14 ימים על ידי לחיצה על כפתור באתר האינטרנט שלהם והזנת שם המשתמש והסיסמה הרצויים כאשר תתבקש. הודעות דוא"ל זמניות אלו מושלמות לשימוש כאשר אתה צריך להירשם לשירות או לאפליקציית אינטרנט אבל לא רוצה למסור את כתובת הדוא"ל האישית שלך כי זה מידע אישי או רגיש, כגון

למי כדאי להשתמש ב-GetMail.co.il ומדוע?

GetMail.co.il הוא שירות חינמי המאפשר לך ליצור כתובת מייל זמנית על מנת לקבל מיילים מבלי ליצור כתובת חדשה. זה יכול להיות שימושי מסיבות שונות, כמו כאשר אתה רוצה להירשם לניוזלטר אבל לא רוצה שהחברה תשלח את כתובת הדואר האלקטרוני שלך לספאם או כאשר אתה צריך כתובת מייל לצורכי הצבעה.

תהליך ההרשמה הוא פשוט מאוד ולוקח מספר דקות בלבד. אתה יכול לבחור מתוך מספר שמות דומיין שונים, כולל Gmail, Yahoo! ו-Hotmail, ולאחר מכן להזין את הסיסמה הרצויה ואת שם המשתמש הרצוי.

אתה יכול אפילו להשתמש ב-GetMail אם אתה צריך כתובת דוא"ל למטרות הצבעה!

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים צריכים לקבל אימייל מבלי ליצור כתובת דוא"ל חדשה. אחת הסיבות היא שהאדם לא רוצה למסור את כתובת האימייל האישית שלו לצד השני. סיבה נוספת היא שהאדם רוצה שתהיה לו כתובת אימייל זמנית עבור פרויקט או אירוע ספציפי. לפעמים זה יכול להיות גם בגלל שלאדם יש חשבון ישן ולא בשימוש והוא רוצה להפעיל אותו מחדש.

GetMail.co.il מציעה פתרון זמני לבעיות אלו על ידי מתן דוא"ל זמני למשתמשים בו הם יכולים להשתמש כל עוד הם זקוקים לו, ולאחר מכן למחוק כאשר הם מסיימים איתו. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלהם, להזין את שם המשתמש והסיסמה הרצויים וללחוץ על "צור חשבון".

כמה חסרונות של שימוש בהודעות דוא"ל זמניות

Shimo הוא שירות דוא"ל מאובטח המאפשר לך לקבל מייל מבלי ליצור כתובת דוא"ל חדשה. זה מועיל לאנשים שצריכים לקבל אימייל מאדם שהם לא מכירים או לא יכולים לסמוך עליו.

השירות מציע כתובת דוא"ל זמנית לאנשים שזקוקים לה. Shimo אינו דורש מידע אישי, והמיילים נמחקים לאחר עד שעה. השירות ללא תשלום וללא פרסומות, כך שהוא קל לשימוש ואמין מאוד.

החסרונות של Shimo הם שלא ניתן להשתמש בו עם גוגל או אאוטלוק ולכן יש להוריד את האפליקציה על מנת להשתמש בה בטלפון. כמו כן, אין לך אפשרות לשמור הודעות בתיבת הדואר הנכנס שלך מכיוון שהן נמחקות לאחר שעה מרגע שליחתן.

Shimo הוא לקוח דוא"ל המאפשר לך לקבל מיילים מבלי ליצור כתובת דוא"ל חדשה. כדי להשתמש בשירות, בקר באתר והזן את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך. לאחר שעשית זאת, הוא יספק לך כתובת דוא"ל זמנית שתוכל להשתמש בה לקבלת מיילים מכל מקור אחר.

יש כמה חסרונות של Shimo כמו העובדה שלא ניתן לשלוח מיילים מהחשבון הזה. אתה גם לא יכול לקבל התראות על הודעות חדשות בתיבת הדואר הנכנס שלך אלא אם כן אתה פותח את האפליקציה בכל פעם. קשה גם למחוק הודעות בחשבון זה מכיוון שאין תיקיית אשפה או כפתור מחיקה זמין.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מה עושים כשיש נחש בבית

מפגש עם נחש בבית שלך יכול להיות חוויה מפחידה והידיעה מה לעשות במצבים כאלה היא הכרחית לבטיחות הדיירים וגם של הנחש. פוסט זה בבלוג מספק

האבולוציה של מערכות CRM

פוסט זה בבלוג בוחן את האבולוציה של מערכת לידים ולקוחות CRM. מהימים הראשונים של שמירת תיעוד ידנית ועד לכלים המתוחכמים המופעלים על ידי בינה מלאכותית