רעיונות לעיצוב הבית

עיצוב פנים יצירתי

לכל בית יש פוטנציאל. גם הדירה הישנה והקטנה יכולה להיראות כמקום הקסום ביותר שקיים. אבל כדי לעשות מהבית שלכם את המקום האהוב עליכם ביותר, דרושים השקעה, מחשבה, ידע, יצירתיות והרבה דמיון. לא כל אחד יודע ומבין מה מתאים למה ואיך אלמנטים שונים משתלבים בהרמוניה, אבל לכל אחד יש חלום כיצד דירתו או ביתו ייראו.

איך הוא ירגיש בנוח בביתו שלו: בנוח לגור ובנוח לארח. כדי לעשות זאת באופן מקצועי ונכון, חשוב לפנות לאיש מקצוע מנוסה, שביחד עם הידע, הניסיון והיצירתיות שלו, ישקף את הרצונות, החלומות והצרכים שלכם. תוכנית עיצוב בית כוללת את כל אלה תוך התאמה למגבלות המבנה והאפשרויות שהוא מציע.

תוכנית עיצוב הבית: מהסלון ועד חדרי השירותים

תוכנית עיצוב בית כוללת את כל החדרים והחללים בבית ואת העיצוב של כל אחד מהם וגם של כולם ביחד. היא כוללת עיצוב סלון, מטבח וחדרי שינה, וכמובן גם עיצוב שירותים ומקלחות. לכל חדר בבית יש עיצוב משלו, אבל יש גם קו מקשר בין העיצובים השונים כך שיזרמו ביחד עם סגנון העיצוב שנבחר, ועם ההרמוניה הכללית בבית.

כאשר מתכננים תוכניות לעיצוב הבית, אנחנו בעצם כותבים רעיונות לעיצוב הבית, גם כאשר מדובר 'רק' בהום סטיילינג ולא ממש בעיצוב מן היסוד שכולל החלפת מטבח או ריצוף. ומכיוון שהרעיונות הללו הם אלו שבסופו של דבר יקבעו כיצד הבית שלנו ייראה, יש לתת להם את מלוא הרצינות הראויה.

חללים מעוצבים – כל חלל בכל מקום

חללים מעוצבים הם למעשה חדרים או חללים בבית אותם אנחנו מעצבים. עיצוב סלון יכול לכלול בתוכו גם את המסדרון, את מבואת הכניסה ואת המרפסת. עיצוב שירותים או עיצוב שירותי אורחים, נחשבים לחדרים תחומים שבהם יש כמובן לשים לב לעיצוב הכללי בבית, אבל אפשר גם לנקוט באוטונומיה מסוימת בעת העיצוב שלהם. עם זאת כדאי לנקוט בקו אחיד לגבי כל חדרי השירותים והמקלחת בבית. זכרו כי קיים הבדל משמעותי במטרות שלשמן נועדו החדרים השונים, ועיצוב נכון חייב לקחת את זה בחשבון. תפקידו של הסלון שונה כמובן מתפקידם של חדרי שירותים, ולכן עיצוב שירותים יהיה שונה באופן מהותי מעיצוב סלון.

עיצוב שירותים או עיצוב שירותי אורחים יכלול חיפויי קרמיקה, כלים סניטריים, אלמנטים של תאורה, ארונות וכו', שיעניקו מראה נקי, אסתטי ונוח. עיצוב סלון כולל ריהוט, מזנון, ריצוף, תאורה ואביזרים דקורטיביים שונים המתאימים לסלון. אז נכון שמדובר בשני חללים שונים לחלוטין, אבל חשוב, כאמור, לשמור על סגנון אחיד. אם בחרנו בסגנון מודרני, גם השירותים וגם הסלון יהיו מעוצבים על פי הסגנון הזה. אם הסגנון הוא קלאסי, כך יעוצבו כלל החללים בבית.

עיצוב פנים יצירתי

משיתוף פעולה עם מעצבת פנים יצירתית, תמצא פתרונות יצירתיים לכל בעיה או תקלה שתצוץ, ולכן עבורה, אף פעם לא נגמרים רעיונות לעיצוב הבית. חללים מעוצבים יכולים להיות מקסימים ויפים בכל התנאים והמגבלות: חלל קטן מדי או גדול מדי, חדרים שיש בהם עמודי תווך באמצע החדר, סלון ומטבח שמתקשים להשתלב וכדומה.

המטרה של חללים מעוצבים, היא להיות מותאמים למגבלות המבנה, מבלי לוותר על הרצונות והצרכים של הלקוח. כדי לעשות זאת נכון, חשוב להיעזר במעצב פנים המשתף באופן מלא את הלקוח בהחלטותיו ומחליט בהתאם ללקוח. 

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

המלצה על הבלנדרים המובילים מסדרת קונג פו

מחפשים בלנדרים איכותיים שמציעים ביצועים מרשימים לצד נוחות שימוש ואמינות?סדרת קונג פו של גולד ליין היא הבחירה המושלמת עבורכם!הנה שני דגמים מומלצים במיוחד שישדרגו את

איך מזהים את פשפש המיטה

פוסט זה בבלוג מאיר עיניים לקוראים על זיהוי פשפשי המיטה, בעיה נפוצה בהרבה משקי בית. הוא מספק מדריך מפורט לאיתור מזיקים אלה ונותן לך עצות

אינסטגרם לא מתחבר

בתפנית מזעזעת של אירועים, אינסטגרם, פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית בעולם, לא מצליחה להתחבר למשתמשים ברחבי העולם. ההפסקה הבלתי צפויה הזו מעוררת סערה בקרב מיליוני המשתמשים