שיפוץ חיצוני לבניין

אם אתם מבצעים שיפוץ חיצוני בבניין דירות, התחילו בלהודיע לדיירים על לוח הזמנים הקרוב. אם יש לכם שטח מלא בדיירים, השיפוץ החיצוני הזה יכול להתבצע בשלבים, אך עדיין בטווח זמן סביר. ואכן, ניתן להשלים את שיפוץ החזיתות החיצוניות של מבנים תוך מספר חודשים. כן, השיפוץ הזה עולה כסף, אבל הוא כמעט תמיד נותן החזר חיובי על ההשקעה.

כאשר תושבים מחפשים בית חדש

הדבר הראשון שהם ישימו לב הוא המראה של הנכס שלכם. בעוד ששיפוץ פנים הבניין שלך חשוב לעובדים וללקוחות שלך, שיפוץ המראה והבסיס המבני של הנכס שלך יכול גם להוסיף ערך לבניינים שלך ולמשוך לקוחות חדשים עם כוח משיכה חדש. זה כולל החלפת גימורים, מבנים, דלתות, עיטורים, רהיטים ופריטים קוסמטיים אחרים כדי להעניק לבניין מראה חדש תוך השארת קירות, מחיצות, מבנים ומערכות בניין שלמות. שיפוץ חיצוני יכול להחזיר חזיתות, חזיתות ושלטים של הבניין ליושנה, או להעניק למבנה ישן מראה חדש בסגנונות החל מקלאסי ועד אולטרה מודרני.

אם אתה צריך לשפר מראה עייף ושחוק, שיפוץ החזית החיצונית הוא דרך יעילה לבצע את העבודה. ביצוע נכון, שיפוץ נכס חיצוני מעלה את ערך הנכס כולו. זה אומר שנדרש זמן, כסף ואנרגיה כדי לגרום לבניין שלך להיראות ולהרגיש.

מלבד גינון

ישנן דרכים שונות לשפר את המראה והתחושה של העסק שלך. עם כל האפשרויות הזמינות, קל ליצור דפוסים ומרקמים לבניין שלך. השתמש במרקם ובצבע – במקום לנסות אלמנטים רבים אחרים, שקול להשתמש בחיפוי חיצוני כדי להוסיף מרקם וצבע כדי לשפר את המשיכה של הבית שלך.

צור מראה וסגנון רעננים

לבסוף, אתה יכול לעדכן את החלק החיצוני של הבית שלך כך שיתאים לאסתטיקה המודרנית. מאריחי קיר ועד מבטאים, 17 הרעיונות האלה יגרמו לבית שלך להיראות במיטבו. אחת הדרכים הברורות ביותר לעדכן את המראה החיצוני של הבית היא עם ציפויים וגימורים חדשים. על ידי ארגון מחדש של הבית שלך עם חומר חדש, אתה מאריך את חיי המראה שלו.

זה יכול גם להוסיף ערך לבית שלך ובמקביל להגביר את האטרקטיביות של המדרכה

כדי לסייע בכך, ערים רבות מציעות תוכניות תמריצים, מענקים וסיוע לשיפוצי מבנים חיצוניים. אם אינכם בטוחים כיצד להשלים שיפוץ נכס חיצוני, ירוק הוא המפתח להצלחה.

אמנם שיפוץ פנים

הוא המפתח, מכיוון שכאן נעשה שימוש רב בנכס, אך חשוב לזכור גם את החוץ. כעת, לאחר שדיברנו על שיפוצים פנימיים, בואו נפנה את תשומת הלב שלנו לחלק החיצוני של הבניין שלכם. אם הבניין שלכם נראה רעוע מבחוץ, לרוב לא משנה כמה הוא מרשים מבפנים. אנשים נוטים פחות לבקר בבניין שלך פשוט כי הם מרגישים שהפנים נראה מיושן ומכוער.
כדי לקרוא מידע אודות שיפוץ חיצוני לבניין יש לבדוק ב- kablanim10.co.il

לעולם אל תזלזל בכוחה של שכבת צבע רעננה בחלק החיצוני של הבית שלך

כדי להעניק לנכס שלם חוזה חדש לחיים. האביב והקיץ הם זמן פופולרי לעיצוב מחדש של בתים, והשנה ראינו קבלנים כמוך מגשימים חלומות של בעלי בתים עם סטייל, צבעים רעננים ושיפוצים חיצוניים. עבור עסקים מסוימים, שכבת צבע טרייה, תוספת של כמה פרחים בעציצים ושילוט חדש הם כל מה שצריך כדי שזה ייראה אטרקטיבי יותר. זה יכול להיות כרוך בבניית "מגדל" כמו בבתים בסגנון קולוניאלי, או פשוט הארכת המדרגות הקדמיות והוספת כמה תוספות זכוכית משני צידי הדלת.

מעצבי החוץ והפנים יכולים לעזור לך לקבל החלטה מושכלת לגבי כל התכונות הנ"ל. הם צריכים להיות בקיאים בגינון, בניית בניינים קטנים, תורת הצבעים וקסם המדרכות.

ברגע שאתה בוחר מעצב חיצוני

הוא יצור מפת דרכים אפילו לשתיים או שלוש אפשרויות, הנקרא עיצוב סכמטי, כך שתוכל להבין איך העיצוב שלהם ייראה לאחר היישום. זו לא האפשרות היחידה שלכם, אז לפני שאתם מתקשרים לקבלן, קחו את הזמן לחקור את כל האפשרויות שלכם ולמצוא את האפשרות הטובה ביותר עבור הבית שלכם.

ממעקות מרוכבים וויניל ועד חיפויים

מערכות חיפוי אבן ועוד, מוצרי CertainTeeds לבית חיצוניים מיוצרים כדי לערבב ולהתאים כדי לעזור לבעלי בתים ליצור את המראה המושלם האישי. חוץ מסחרי – שיתפנו פעולה עם חברות קטנות וגדולות כדי להביא לכם מוצרים מוגמרים שאנו גאים בהם. חוץ למגורים – אנו מספקים שירותי החלפת ושיקום חיפויים, התקנת חלונות ושירותי תכנון ועיצוב עבור פרויקטי המגורים שלך.

כדי לעזור לך להתחיל לתכנן את הפרויקט החיצוני הבא של הבית שלך, צוות שיפוץ העיצוב שלנו בחברת קלירי קולומבוס, אוהיו ריכז את העיצובים הבאים של מגרשי הבייסבול ודוגמאות העלויות. 17 הרעיונות לשיפוץ ושיפוץ הבית נועדו לעזור לך להפיק את המרב מהמראה של הבית שלך.

עם זאת

זה לא חייב להיות כך; מספר וילונות חיצוניים מסוגננים זמינים כיום, כולל סגנונות כפריים עכשוויים ואמצע המאה, שיכולים לשפר את הקסם של הבית שלך. חפש סגנונות תריסים התואמים את האדריכלות החיצונית של הבית שלך, וחשוב על צבע נועז כדי להבליט אותם באמת. הפוך את החזית שלך לגלויה ללא קשר לשעה ביום או בלילה על ידי הוספת תאורה חיצונית.

פמוטים

פנסי דלת ואורות מבטא יכולים לעזור לקשט את החלק החיצוני, להפוך אותו לגלוי בלילה ולהקל על הניווט לאורחים המגיעים לאחר רדת החשיכה. ציפוי או חיפוי יכולים לא רק לגרום לבית שלך להיראות אטרקטיבי, אלא גם לספק הגנה נחוצה למזג האוויר. ללא קשר לסוג החיפוי או החיפוי החיצוני הנבחר, ההתקנה היא קריטית לעמידותו ולביצועיו.

התקנה נכונה פירושה בדרך כלל התקנת מעטפת עמידה למים מעל המעטפת מתחת למעטפת החיצונית

כדי לאפשר ללחות לברוח, ומעטפת עמידה למים סביב חלונות וסתמי דלת כדי למנוע כניסת לחות למבנה הבסיסי. יעילות אנרגטית מוגברת – מכיוון שגם לחלק החיצוני של המבנה יש את שטח הפנים הגדול ביותר, כאן נפלטת רוב אנרגיית החום. ככל שהבית מזדקן יותר, כך החיצוניות שלו נשחקת יותר.

גג וחוץ הם שני המרכיבים העיקריים של הגנה על הבית (וההשקעה) מפני רוח

גשם ושלג, ומפני כניסה לבית. המראה והתפקוד של הבית שלך קובעים במידה רבה את ערכו. צרכי הבנייה שונים לפי אזור, ואם תבנו מתוך מחשבה על כך, יהיה לכם בית בטוח, יציב ועמיד.

תכנון הפרויקט מניח את הבסיס לאופן שבו פרויקט בנייה יעבוד מתחילתו ועד סופו. עבור רבים, תכנון פרויקט בנייה חיצוני עשוי להיראות מרתיע (אם לא יותר) מהפרויקט עצמו.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מה עושים כשיש נחש בבית

מפגש עם נחש בבית שלך יכול להיות חוויה מפחידה והידיעה מה לעשות במצבים כאלה היא הכרחית לבטיחות הדיירים וגם של הנחש. פוסט זה בבלוג מספק

האבולוציה של מערכות CRM

פוסט זה בבלוג בוחן את האבולוציה של מערכת לידים ולקוחות CRM. מהימים הראשונים של שמירת תיעוד ידנית ועד לכלים המתוחכמים המופעלים על ידי בינה מלאכותית