שירותי התקנת קודן לשער כניסה

מחפשים שירותי התקנת קודן לשער כניסה?

אם תזמינו את השירות דרך חברה אמינה ומומלצת בתחום הקודנים, תזכו להתקנה ברמה גבוהה על ידי מתקין מקצועי ומוסמך שיעשה את העבודה עבורכם על הצד הטוב ביותר.

באופן כללי, חשוב שתהיו מסוגלים למצוא אנשי מקצוע מתאימים למטלות מסוג זה. מקווים שתפיקו תועלת מקריאת מאמר זה.

 

ומה לגבי עלויות התקנת קודן לשער כניסה?

הטיפ שאין לפסוח עליו: השוו מחירים והצעות לפני שאתם בוחרים בהצעה הטובה ביותר.

בחירת מתקין או חברת התקנות נכונה אינה עניין של מה בכך. הקודן הוא “השומר” של הבית שלכם ואין כאן מקום לפשרות. מתקין קודן לשער כניסה צריך להיות בעל ידע, ניסיון רב וכלים נכונים.

התקנת קודן עלולה להיות יקרה ולא נוחה, כך שאם אתם שוקלים להתקין קודם בעצמכם, אנו ממליצים שלא. הבעיה המרכזית שתצטרכו להתמודד איתה אם תנסו להתקין לבד היא שתצטרכו למתוח קו חשמלי מנקודת החשמל הקרובה ולחצוב בריצוף כדי להתקין כבלים.

התקנת קודן לשער כניסה לרוב תדרוש מכם גם התייחסות לנושא האיטום והמיגון שלו – מכיוון שהקודן חשוף לאור שמש חזק ולמים (מגשם או מהשקיית הגינה). כל אלו עלולים לגרום לתקלות במערכת.

על-ידי חיפוש בגוגל תוכלו למצוא בעלי מקצוע או מנעולנים אמינים שמבצעים התקנות מסוג זה. ההמלצה שלנו היא ליצור קשר עם חברת סופרויז'ן לצורך קבלת עבודה באיכות גבוהה ביותר מניסיון של הרבה לקוחות מרוצים.

 

כמה עולה קודן לשער כולל התקנה?

העלות של קודן לשער כולל התקנה תנוע ברוב המקרים בטווח שבין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח.

שימו לב, המחיר מתייחס למצבים בהם אין תשתית ואתם זקוקים לעבודות בנייה, לרבות אך לא רק חציבה בריצוף, הזזת חיווט והתקנת מנעול חשמלי – העלויות עשויות לגדול בהתאם להיקף העבודה והחומרים הנדרשים.

כאשר אתה מזמין שירות התקנה, עשויות להיות עלויות התקנה בהתאם לצרכים שלך. לדוגמה, אם יש לך גרם מדרגות ארוך שיוצא מהבית שלך ונקודת החשמל הקרובה ביותר נמצאת במרחק רב מהקודן, זה יכול להגדיל את העלויות.

 

טיפים להתקנת קודן לשער כניסה

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים קודן לדלת?

  • יש לוודא כי התקנת קודן לשער מתבצעת בצורה אסתטית ללא חוטי חשמל הנראים בסמוך לקודן. החפירה צריכה להתבצע בצורה נקייה ככל האפשר.
  • יש לוודא מהי שיטת פתיחת השער, שכן יש מנעול חשמלי עם לשונית, אך ישנה גם שיטת מנעול אלקטרו-מגנטי שפועל על משיכה מגנטית.
  • עבור שערים חיצוניים, לרוב קל יותר להתקין מנעול חשמלי. יש לבדוק האם מדובר בקודן שעובד גם ללא חיבור לחשמל (כדי שלא תיתקעו מחוץ לבית).
  • כדאי גם לוודא שהמתקין משתמש בקודן אנטי-ונדלי – זה פתרון עמיד וחסכוני יותר מקודן פלסטיק פשוט. החשיבות לכך גבוהה מכיוון שהקודן נמצא בשטח חיצוני והדבר חושף אותו למזג אוויר קיצוני.
  • אל תשכחו לבקש מהמתקין הצעת מחיר עבור חיישני קרבה!
  • חיישן קרבה מאפשר פתיחת השער באמצעות שבב, ללא צורך במפתח או כרטיס מגנטי.
  • התקנת רמקול, מיקרופון ומצלמה מקלה על התקשורת עם מבקרים או עם עסקים אחרים. אז גם את זה כדאי לקחת בחשבון מראש.

     

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

האם מעקה אלומיניום קל לתחזוקה?

עבור פרטים מורחבים על מעקה אלומיניום – תחזוקה באפשרותך לבדוק כאן: shipam.co.il פוסט זה בבלוג מתעמק בפרטים הספציפיים של מעקות אלומיניום וקלות התחזוקה שלהם. הוא

טיפים לעריכת איתור נזילות מוצלח

איתור נזילות הוא היבט מכריע בשמירה על בית או עסק בטוח ויעיל. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לביצוע מוצלח של הליך איתור נזילות. הוא